Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 
quanchi (12068)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 
vlavi (9100)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 
Mena (7546)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 
Tania (4875)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_lcap1Defularea in culorile cuvintelor .... Voting_bar1Defularea in culorile cuvintelor .... Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Defularea in culorile cuvintelor ....

+7
Magic_White_Wolf
Mena
Only
hotsexyro
vlavi
Andi
enola_gay
11 participanți

In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de enola_gay Dum Ian 17, 2010 7:34 am

De ce scriu?..... Pentru ca doar asa mai pot zbura..... Pentru ca e singura si
ultima speranta sa mai fiu cine am fost si am refuzat sa mai fiu......
Pentru ca e un drog care imi aduce pentru o clipa iluzia fericirii.......


Umplu randuri intregi de cuvinte inzorzonate in culori si forme de
carnaval pentru ca realitatea e inca prea dura si clara pentru sufletul
meu..... Poate candva voi reusi sa cobor din metafore si sa fac primul pas
in viata mea......

Sunt bolnava de vis, dupa ani de refuzuri si rani adanci pe care
mi le-am provocat mie pentru ca nu am indraznit sa dau in altcineva......
Mi-am ucis sufletul pentru ca a indraznit sa viseze....... Acum il vreau
inapoi si delirul cuvantului e singurul mod in care il pot reintalni.......
Scriu cu nestiinta nepasatoare fata de reguli, logica si inteles pentru
ca e singurul mod in care stiu sa scriu......cineva spunea odata : " facem ce vrem doar atunci cand suntem copii, odata ce devenim adulti facem ce trebuie,ce e corect sau necesar "
....
Daca reusesc sa-mi fac inteles
drumul, voi fi de mii de ori mai bogata prin lipsa singuratatii, daca
nu, imi ramane siguratatea, mai dulce si mai blanda cu mine ca
niciodata......


Voi, cei care indrazniti sa va asterneti sufletul in cuvinte scrise , de ce o faceti ???
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14897
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Andi Dum Ian 17, 2010 8:23 am

placerea comunicarii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Andi in Dum Ian 17, 2010 12:23 pm, editata de 1 ori

Andi
"Meserias" anti-stres
Defularea in culorile cuvintelor .... Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6646
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de enola_gay Dum Ian 17, 2010 8:29 am

Da, Andi , ai dreptate ...tu-ti si scrii foarte mult si foarte clar gandurile si trairile .... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
dar , multumesc de raspuns, oricum ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14897
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de vlavi Dum Ian 17, 2010 8:31 am

Eu scriu mai ales când sunt foarte tristă.
Atunci îmi e mai uşor.
Mi se pare că, vorbite, cuvintele se ruşinează, uită când le vine rândul să iasă la rampă.
Se ascund acolo, în cămăruţa sufletului şi tac până trece....
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12146
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de hotsexyro Dum Ian 17, 2010 8:34 am

Eu am un maaaaare si profund respect pentru cuvinte(scrise si rostite)...si mereu am avut!
De ce scriu?
......pentru ca am acest respect,pentru ca imi iubesc sufletul si vreau sa-l lasa sa iasa afara prin ce are el mai la indemana(si asta la mine sunt cuvintele)...odata, de mult ,din preaplinul sufletului meu (din partea lui frumoasa),a iesit o pictura,pe matase..dar e unica !)
Eu zic asa ca scriu din iubire si drag pentru sufletul meu,pentru ca nu vreau sa-l las sa stea singur ,in casuta lui si sa strige in pustiu,tot ce simte...si mai scriu din consideratie pentru oamenii cu care relationez,pentru ca ar fii pacat sa nu stie si ei ce simt eu,chiar daca este ceva frumos sau ceva dureros;chiar daca,este "de bine" sau "de rau"...orice ar fii oamenii din jurul tau ca si sufletul tau ,merita sinceritatea a vedea,ceea ce simti!
Pentru ca numai asta te face liber!si te inalta, asa cum esti si s cresti,pana cand ai impesia ca iti poti lua zborul spre cer!
Noi suntem fericitii unei mari nefericiri,(vreau sa zic noi oamenii),pentru ca Dumnezeu ne-a dat darul folosirii cuvintelor....
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12325
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Only Dum Ian 17, 2010 12:18 pm

Patapievici spunea ca sunt valoroase lucrurile care iti intensifica fiinta. Pentru mine, scrisul e unul dintre ele. E un dar pe care il am si de care sunt constienta pe deplin, insa care, ciudat, nu se poate manifesta oricand....sunt momente in care nu pot asterne o litera....cand e atata zgomot in mine, incat nu ma pot auzi....si clipe in care efectiv, simt cum imi tasnesc raze din varfurile degetelor si sunt imbracata intr-un nimb de lumina....

mereu am scris pe nerasuflate....fara sa revad, fara ciorne si fara stersaturi. Mereu literele au curs de parca cineva imi purta mana peste foaia alba, chiar daca, din ce in ce mai des, hartia a ajuns sa fie inlocuita de monitor. Nu de putine ori mi s-a intamplat sa ma trezesc si sa astern grabita versurile "auzite" in vis....sau sa scriu pe genunchi, in autobuz....grabita "sa prind" zgomotul aripilor care se zbateau langa mine....

Nu pot spune ca defulez in scris...e mai degraba o reflectie in oglinda a unor stari......insa un lucru e cert....nu as putea trai fara cuvintele mele.....
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15889
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Mena Dum Ian 17, 2010 12:34 pm

Scriu sa-mi curat sufletul...Daca atunci cand sunt trista nu as scrie,cu siguranta as innebuni..Asa a fost mereu...Sunt slaba si poate lasa...Nu am curaj sa vorbesc...mi-e teama sa nu jignesc..sa nu stric mai rau lucrurile pentru ca-mi lipseste total diplomatia...Dar scriu si scot la "lumina' cele mai adanci dureri..temeri...deziluzii..Uneori dau drumul scrisului in univers..alteori ii dau drumul pe aici(certandu-ma apoi de fiecare data)...De cele mai multe ori arunc tot...E felul meu de a refula...de a ma linisti...Plang in litere si ma linistesc...Cand inchid stiloul...sufletul meu s-a racorit..s-a usurat...Nu scriu pentru nimeni...nici macar pentru mine.Scriu sa nu ma tampesc...scriu pentru a lasa sufletul sa vorbeasca din cand in cand,scriu sa-l mai eliberez.
Sa-l las sa urle in pustiul din lume...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9629
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de hotsexyro Joi Feb 25, 2010 7:30 pm

citeam zilele trecute ca Lucian Blaga a spus cuvinte pentru prima data la 4 ani...
pana atunci vorbea doar cu ochii...privirea lui fiind mai stralucitoare si mai intelegatoare decat a oricarui copil care stia vorbi....
M-a impresionat felul cum a inceput sa vorbeasca(dupa o noapte de zbucium-ultima-petrecuta in lumea fara grai) tinand mana rusinat peste ochi,de parca cu ea s-ar fi aparat de lumea cuvantului!
Mi-a dat de gandit asta,pentru ca ,este adevarat:lumea cuvantului vorbit,care exista in interiroul nostru, ar trebui scoasa de acolo cu sfiala,respect,si multa atentie!


Ultima editare efectuata de catre hotsexyro in Joi Feb 25, 2010 9:54 pm, editata de 1 ori
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12325
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Only Joi Feb 25, 2010 9:21 pm

cuvantul are puterea de a crea lumi....sau de a prabusi in neant...de foarte multe ori uitam asta, si il aruncam de colo colo....
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15889
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de hotsexyro Lun Mar 29, 2010 9:06 pm

cel mai mult imi place sa ma folosesc de cuvinte pentru a-mi arata trairile, doar vorbind,asta pentru ca,uneori cuvantul scris este interpretat gresit!
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12325
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Dum Noi 14, 2010 12:44 am

Scriu ptr. ... mine...
Dar si ptr. ... voi...

De ce?!... Pai,.. ar fi culmea sa nu fi inteles inca!...
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5796
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Seshat Dum Noi 14, 2010 9:40 am

... Cand am timp liber scriu ceva. Prostii de-ale mele. Trairi, pareri, concluzii.
Imi place sa pastrez tot ce scriu, iar cand recitesc dupa un timp, ori ma umfla rasu, de tampeniile momentului, ori imi spun "Sanda, lasa-te"...

Si atunci fac o pauza.
Mai tarziu, iar ma apuca amocul.
Seshat
Seshat
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 230
<b>Puncte</b> Puncte : 5133
<b>Reputatie</b> Reputatie : 27
<b>Localizare</b> Localizare : Padurea adormita.. <b>Varsta</b> Varsta : 59
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 03/02/1965

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Tigrul_de_metal Dum Noi 14, 2010 9:32 pm

Inca ma caut....inca nu scriu !
dar va citesc...
Tigrul_de_metal
Tigrul_de_metal
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 168
<b>Puncte</b> Puncte : 5049
<b>Reputatie</b> Reputatie : 6
<b>Localizare</b> Localizare : Bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 58
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 06/12/1965

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Dum Noi 14, 2010 9:59 pm

Fa si tu, Tigrule,.. ce facea pe vremuri un prieten (ma rog,... nu mai suntem prieteni acum,.. nu stiu de ce,.. dar nu conteaza),... Falus... Smile (ceilalti stiu despre cine vorbesc)...

Copiaza,... aduna,.. scrierile mele.. si scoate un bestseller... sa ne umplem de bani... Laughing))
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5796
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de ducipal Lun Noi 15, 2010 9:52 am

Eu nu scriu... pen'ca nu ma pricep..
ducipal
ducipal
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 231
<b>Puncte</b> Puncte : 5147
<b>Reputatie</b> Reputatie : 9
<b>Localizare</b> Localizare : Galati <b>Varsta</b> Varsta : 52
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 06/04/1972

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de nicknistor Lun Noi 15, 2010 10:03 am

despre nimic



de ce scriu iar?…nu stiu,ceva ma indeamna,nu stiu ce dar simt nevoia sa o fac…ceva asemanator cu foamea sau setea…..o senzatie de liniste incepe sa ma patrunda…e liniste doar alunecarea intrerupta a pixului pe coala alba de hirtie strapunge linistea locului…de fapt nu stiu ce sa scriu..nu am nimic in minte…..imi amintesc de filmul vazut aseara…un film despre nimic…un film despre o viata…poate ca nu multi l-ar urmari de la cap la coada pt ca de fapt nu avea nici o actiune…cred ca asta ma atras,lipsa actiunii….sunt satul de actiune,totul este actiune,totul se intimpla prea repede iar asta ma oboseste…imi amintesc ca odata de mult aveam timp mai mult sau poate ca nu,atunci stiam sa-mi fac timp pt lucruri marunte,neimportante….un pescuit,o plimbare prin padure…motivul erau ciupercile,de fapt daca ma gindesc bine adevaratul motiv era plimbarea…citeva ore in linistea padurii…citeva minute intins pe iarba in cite un luminis de pe coama vreunui deal…intins pe spate priveam cum se fugaresc norii..
Se auzea doar fosnetul vintului printre frunze si tot soiul de ciripituri de la diferite pasari invizibile printre frunzele lastarisurilor...tragem in piept aerul ozonat al muntelui si voiam sa retin cit mai mult acele momente...viata nu-I o opera de arta si perfectiunea nu poate dura la infinit...prin minte mi se deruleaza copilaria,trecerea de la sat la oras,primul zimbet oferit de colega din banca a treia de la geam,primul sarut furisat intr-o scara de bloc intunecoasa,zilele cind asteptam infrigurat la poarta scolii sa o conduc acasa...apoi gindurile o I-au razna...de fapt ce scriu,nu stiu si nici nu ma intereseaza tiagara imi arde mai mult singura ...ma uit la fumul ce se ridica incet in fuioare ce se incolacesc apoi se disipeaza si dispar...este la fel ca o viata de om...se inalta,se zvircoleste iar apoi dispare fara urma...un timp mai ramii in amintirile celor care te-au cunoscut si apoi totul se sterge..se sterge orice urma a existentei tale marunte..tot asa si cu fumul...un timp se mai simte apoi aerul curat ii ia locul...picaturi marunte de ploaie incep sa se auda pe geamul de la mansarda...apoi iar imi revine in minte filmul...o viata de om zugravita intr-o ora...de fapt nu ma impresionat dar mi-a reamintit ca viata este scurta si nu stim sa o apreciem...ma uit in urma la viata mea si in linii mari poate fi povestita in cinci minute...atitia ani redusi la cinci minute...ma inspaiminta ideea...oare doar la atita timp se poate reduce jumatate de viata?...traim viata prea repede si cum spunea Lenon 'viata trece pe linga noi in timp ce facem planuri de viitor"......multe lucruri m-au pus pe ginduri in ultimile zile...mi-am derulat viata mai precis ultimi ani...oare sunt multumit?...nu stiu...am realizat multe,am facut in plan material cit altii intr-o viata...oare asta am vrut?...probabil,ca altfel nu as fi facut...nu-mi pare rau dar realizez ca nu asta vreau acuma...viata mi-a oferit multe,mai mult decit am sperat si totusi nu sunt multumit...de ce?...probabil ca nu mi-a oferit ce-mi lipsea pt ca nu I-am cerut...am cerut de la viata tot mai mult si mi-a oferit...problema ca nu am stiut ce sa-i cer...mai aprind o tigara...nu simt nevoia dar cred ca este un tic...de fapt nu simt nevoia de nimic...o liniste si o senzatie de bine ma invelit...ma simt gol,nici o senzatie,nici un sentiment..nimic,doar fumul de tigara cu zvircolirile si disiparile lui...piciorul sting mi-a amortit il simt mai greu peste celalalt picior...trag cu pofta un fum de tigara si incep sa scriu iar...despre ce?...despre nimic...
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7919
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Lun Noi 15, 2010 10:41 am

NU, mah,... nu ai cum sa scrii... despre NIMIC... Ar insemna... sa il si traiesti...
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5796
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Defularea in culorile cuvintelor .... Empty Re: Defularea in culorile cuvintelor ....

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum